Arsenal za 15 minuta do prednosti u dvomeču!

četvrtak 14.03.2019.
21:33

Ekspresan povratak "Tobdžija".

Beta/AP Photo/Tim Ireland

Ubedljivo su poraženi fudbaleri Arsenala u Renu, bilo je 3:1 za domaćina u prvom susretu osmine finala Lige Evrope.

Emeri se odlučio da izvede veoma jak sastav za večerašnji duel, a njegovi puleni su za 15 minuta preokrenuli situaciju u svoju korist.

Igrao se peti minut kada je Mejtland-Najls dobro prošao po desnoj strani, ubacio je loptu na ivicu peterca ka Remziju, ovaj se odlično okrenuo i poslao loptu pred gol rivala, gde se na pravom mestu našao Obamejang, 1:0 u Londonu, ukupno 2:3.

Samo 10 minuta kasnije, Obamejang prolazi po levoj strani nakon duplog pasa sa Remzijem, šalje loptu na drugu stativu, odakle glavom loptu u mrežu Rena smešta Mejtland-Najls, 2:0 u Londonu, 3:3 u dvomeču, prednost ima Arsenal zbog gola u gostima.