subota 19.08.2017.
16:50

Ne piše se dobro Slavenu Biliću.

Epa/Peter Powell

U prvom kolu Vest Hem je poražen sa 4:0 od Mančester junajteda na "Old Trafordu".

Tada su gubili sa 1:0 na poluvremenu, pa su do kraja primili još tri pogotka, a sada su na "Sent Merisu" u drugom kolu već za poluvreme primili dva gola i imaju igrača manje.

Soton je poveo u ranoj fazi preko Manola Gabijadinija, a skupo plaćeni Arnautović je u 33. minutu zadao novu glavobolju hrvatskom strategu, zaradio je direktan crveni karton.

Austrijski reprezentativac srpskog porekla je laktom udario Stivensa u glavu i to sa leđa, sudiji to nije promaklo te ga je počastio crvenim kartonom.

Samo četiri minuta kasnije, Fonte ruši Dejvisa, sudija pokazuje na belu tačku, odgovornost je preuzeo Tadić, koji rutinski matira Harta za 2:0.

Do kraja su "Čekićari" uspeli da smanje prednost rivala, Ćićarito je postigao prvenac po povratku u Premijer ligu.