četvrtak 26.09.2019.
21:13

Nekadašnji italijanski reprezentativac nema najbolje mišljenje o "desetki" Juventusa.

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

Mauricio Sari je konačno uslišio "molitve" svojih navijača i krenuo da pruža Argentincu prilike od prvog minuta. Dibala je igrao od početka utakmice sa Veronom i Brešom, Juventus je obe dobio rezultatom 2:1, ali 'desetka' i dalje nije postigla gol.

"Čujem ljude kako Dibalu nazivaju fenomenom ili novim Mesijem tokom protekle dve-tri godine. Kao što sam i pre rekao, on je za mene dobar igrač. Ipak ako Juventus krene da se oslanja na njega, rizikovaće osvajanje trofeja", izjavio je Kasano u emisiji na Mediasetu gde radi kao analitičar.

Dosta toga je bilo priče oko Dibale u prethodnim prelaznim rokovima, poznato je da se klubovi iz Premijer lige i dalje interesuju za njega. U Juventusu je još od 2015. godine dok mu ugovor važi još tri sezone.