Aleksić nosi Malatiju, novi gol za pobedu i drugo mesto! Pogodio i Donald!

subota 19.01.2019.
14:11

Fantastično igra Danijel Aleksić.

Srpski fudbaler Danijel Aleksić nastavlja sa sjajnim partijama u dresu Malatije.

Njegov tim je danas uspeo da slavi protiv Gectepea sa 3:2, a Aleksić je golom doneo pobedu domaćinu.

Šišmanoglu je doneo prednost Malatiji, domaćinu na ovoj utakmici, ali je Abunar izjednačio u 20. minutu na 1:1. Mičel Donald, nekadašnji igrač Crvene zvezde, uspeva da postigne novi gol za svoj tim u 34. minutu, ali ponovo radost domaćina nije dugo trajala pošto je Bijogo Poko izjednačio u 41. minutu.

U drugom poluvremenu sudija pokazuje na belu tačku nakon VAR tehnologije, Malatija je golom Aleksića iz penala stigla do velike pobede.

Ovo je bio treći gol Danijela Aleksića u poslednja četiri dana, protiv Bodrumspora je postigao dva gola u kupu.

Pobedila je danas i ekipa Konjaspora na gostovanju Erzurumu sa 1:2, a Marko Jevtović je odigrao svih 90 minuta za taj tim.