• Autor: Beta

• 24. avgust 2013.

• 21:21

• Izvor: Beta

Trener Milana izjavio nakon meča u Veroni da je njegova ekipa igrala veoma loše i da je to jedini razlog poraza.

Fudbaleri Verone savladali su ekipu Milana sa 2:1 u prvoj utakmici nove sezone u Seriji A.

Masimilijano Alegri je na konferenciji za novinare nakon poraza izneo svoje viđenje stvari

"Objašnjenje je jednostavno - igrali smo loš fudbal. Trebalo je bolje da kontrolišemo loptu. Nakon što smo postigli gol prestali smo da igramo. Slabo smo igrali, zaslužili su pobedu", rekao je Alegri.

Fudbaleri Milana su poveli u 14. minutu golom Andree Polija, ali je domaća ekipa do kraja poluvremena izjednačila posle pogotka Luke Tonija u 30. minutu. Isti igrač je u 53. minutu doneo pobedu Veroni.

U prošloj sezoni fudbaleri Milana nisu izgubili nijedan meč tokom kojeg su prvi došli u vodjstvo - pobedili su u 21 meču, dok su četiri odigrali nerešeno.