Akcijom iz snova Bilbao stigao do finala!

četvrtak 05.03.2020.
22:52

Finale koje je retko ko očekivao.

EPA-EFE/PEPE TORRES

Atletik Bilbao je uspeo da nakon pobede od 1:0 na svom terenu, večeras zahvaljujući golu u gostima ode u finale Kupa kralja.

Na stadionu "Nuevo Los Karmenes" u Granadi domaćin je slavio sa 2:1 (0:0), ali to nije bilo dovoljno za finale. Gosti su praktično iz jednog šuta u okvir gola prošli u finale gde će igrati sa Sosijedadom.

Nakon prvog poluvremena u kom nije bilo golova, videli smo tri u nastavku.

Akcija po levoj strani Granade, centaršut Mačisa, a Fernandez je najviši u skoku za neverovatnu radost na tribinama.

Igrao se 76. minut kada smo videli i drugi gol Granade, ponovo centaršut Mačisa, ovoga puta iz kornera, a najviši u skoku je bio Sančez za 2:0.

Samo pet minuta je trajala radost domaćina, neverovatna akcija Bilbaa je krenula iz odbrane, na kraju Berčiče pogađa za prolazak gostiju u finale!