utorak 02.10.2018.
19:43

Italijani praktično rešili pitanje pobednika, uzbuđenje se nastavlja u Nemačkoj.

Epa/Alessandro Di Marco

Na poluvremenu dve utakmice druge runde Lige šampiona videli smo tri gola i sasvim dobar fudbal.

Sve je iznenadio pogodak Isaka Belfodila u 45. sekundi kada je matirao Edersona i doneo svom timu prednost koja ipak nije dugo trajala. Sedam minuta kasnije, izjednačio je Kun Aguero nakon asistencija Sanea.

Siti je u nastavku imao nekoliko dobrih prilika, ali se na odmor otišlo rezultatom 1:1.

U Torinu je praktično sve rešeno već nakon prvih 45 minuta, Paulo Dibala se polako vraća u formu pošto je pogodio u petom i 33. minutu igre.

Juventus dominira protiv Jang bojsa i jedino bi čudo spasilo Švajcarce od poraza.