Aguero promašio dva penala za poluvreme!

utorak 16.08.2016.
21:32

Nije imao sreće Serhio Aguero danas protiv Steaue.

Beta/AP Photo/Natacha Pisarenko

Jedan od najboljih igrača Premijer lige, Serhio Aguero, promašio je dva penala danas protiv Steaue u prvom poluvremenu.

Argentinac je prvo u 8. minutu imao priliku da dovede svoju ekipu u vođstvo od 1:0, ali je golman Nica Florin spasio svoju mrežu na sjajan način.

Nakon toga je Mančester siti preko Silve stigao do prenosti, a onda je Aguero mogao da je duplira, ponovo sa penala.

Ipak, to se nije desilo, Aguero se obrukao, pa je ostalo 0:1.