nedelja 05.11.2017.
17:19

"Jarčevi" ubedljivo poraženi na svom stadionu u 11. kolu.

Epa/Joerg Schueler

Fudbaleri Kelna još uvek ne znaju za pobedu u nemačkoj Bundesligi. Danas su poraženi od Hofenhajma na svom "Rajn Enerdži" stadionu rezultatom 0:3 (0:1).

Poveli su favorizovani gosti već u 10. minutu strelac je bio Gajger.

Do kraja prvog dela igre nije bilo golova, a onda je nakon 11 minuta igre u nastavku nemački reprezentativac Sandro Vanger sa bele tačke povisio prednost gostiju.

Konačan rezultat postavi je upravo Vagner, on je svoj drugi gol na utakmici postigao i 80. minutu, na asistenciju hrvatskog reprezentativca Kramarića.

Hofejnhajm je nakon ovog trijumfa skočio na peto mesto na tabeli sa 19 bodova, dok je Keln ostao zakucan za dno sa samo dva boda iz 11 kola.