Srbija izgubila od Slovaka

• Autor: Kragujevac.Sportske.net

• 23. februar 2013.

• 16:51

U četvrtom kontrolnom meču futsal reprezentacija Srbije izgubila je od Slovačke u Bratislavi sa 2:1 (1:0)

Futsal reprezentacija Srbije izgubila je u četvrtom pripremnom meču za Evropsko prvenstvo. Naša reprezentacija izgubila je od Slovačke u Bratislavi sa 2:1 (1:0).

U četvrtoj utakmici u samo pet dana na našim momcima se primećivao umor, a u ekipi nije bilo golmana Alekse Antonića.

Slovaci su krenuli snažno i agresivno na početku što se i videlo kroz rezultat na poluvremenu, 1:0 za Slovake.

Srbija je bolje igrala u nastavku, stvorila više šansi ali su ipak Slovaci ti koji su prvi došli do gola i poveli sa 2:0. Samo minut i dve sekunde pre kraja Srbija je smanjila na 2:1 tako da nije imala mogućnost da izjednači.

Strelac za Srbiju bio je Kocić, dok su za goste mreže tresli Rejžek i Varadi.

Poslednje dve prijateljske utakmice futsal selekcija Srbije odigraće 17. i 18. marta u Sloveniji.