09:41

Trener Tomić nacrtao poslednju akciju, ali...

KSS
KSS

Posle Lendejlovih slobodnih bacanja kojima je postavio konačnih 76:74 u korist Partizana, ostalo je još tri desetikne da Crvena zvezda pokuša da napravi čudo.

Trener crveno-belih Milan Tomić je zatražio poslednji tajm-aut i odredio plejmejkera Filipa Čovića da izvede loptu.

Međutim, Čović je upozorio trenera da to možda i nije dobra ideja, ne odbijajići da ipak obavi postavljeni zadatak.
-
''Kouč, ako postave nekog visokog, ja neću moći da prebacim. Ja ću da izvedem, nije problem, ali...'', prokomentarisao je Čović.

Tomić mu ništa nije odgovorio, samo je odmahnuo rukom i počeo da se obraća Perperogluu.

Na kraju, Zvezda nije uspela u poslednjoj akciji, Partizanovo slavlje povodom osvajanja Kupa je tada moglo da počne.
-

9 Komentara

dusko
Monday, 18.02.2019
13:46

Tacno je da su sudije odlucile utakmicu, ali to ne umanjuje pobedu Partizana, njihovo zalaganje i borbu, zato stvarno nije korektno da ne čestitaš pobedniku i ne primis medalje.

NE LJUTI SE COVECE
13:35

Covke lepo objasnio. Mozemo pricati sta hocemo o njemu Al za Tomica je Sokrat.

Zika.Slika
11:14

zna se ko jengazda

Bojan Samardzic
10:55

Dvije skoro iste situacije, nasa katastrofalna odbrana, a kod posljednje akcije koju je Tomic pokusavao da isplanira nismo imali sanse. Ne mogu da vjerujem da smo oanko lose branili...

mm20
10:44

I svaka čast Čovicu, decko je pametan, i korektan momak, a trener, ja sam šokiran sa postavljenjem Cirbesa da brani aut. Za neverovati..

Skaut1
12:22

Nije problem Cirbes kod auta, Problem je što je Beron uopšte na terenu, i pogotovo što je na Lendejlu ??? Boriša je morao biti na Lendejlu, već mu je zalepio 2 banane, što ne bi i treću. Da ne pričam o tome da je Tomić menjao Reglenda u 4/4 najmanje 5 minuta kasnije nego što je trebalo, pa je i njega i Davidovca (2 naša najbolja igrača na jučerašnjoj utakmici) držao na klupi kada je bilo najvažnije da imamo sigurne poene u napadu (poslednja 2 minuta). Dobrića je ohladio na klupi, onda mu igra poslednja 2 minuta (očekuje da da 2 bacanja). Da se razumemo, meni bi Dobrić i Davidovac imali mnogo veću minutažu tokom cele sezone. O genijalnim rešenjima da Davidovac čuva njihovog najbržeg igrača Jaramaza (Lazić Novicu, mada je on to po snazi u stanju) i slično , pitam se da li više treba trošiti reči ? Tomić je izgubio ovu utakmicu, a nije ni prva ni poslednja. Sramota je što nismo primili medalje, i čestitali sinoć boljem.