Zvezdin kapiten zna gde je razlog poraza: ''Zaista nedopustivo...''

Autor: Beta Beta
subota 30.03.2019.
23:00
Izvor: Beta

Kapiten košarkaša Crvene zvezde Branko Lazić rekao je danas da cela sezona "faktički staje" u trećoj utakmici polufinalne ABA serije sa Partizanom.

BETAPHOTO/ABA liga/Crvena zvezda mts/DS

"Moramo svi da budemo fokusirani, bez obzira na to ko je na terenu, ko nije u igri. To je naš posao i to se očekuje od nas. Pokušaćemo da se pripremimo do sledeće utakmice.

Cela sezona faktički staje u tu treću utakmicu u ovom trenutku. Mislim da će biti veći pritisak, ali bio je prisutan i večeras. Igramo pred našim navijačima, svakako da moramo da pobedimo", rekao je Lazić novinarima.

"Imali smo, više-manje, kontrolu utakmice do poslednja četiri minuta kada smo im dozvolili da se vrate, napravili su tu seriju i preokrenuli rezultat. Mislim da je bilo 12:5, što je zaista nedopustivo.

Celu utakmicu smo bili u vođstvu ili na par poena zaostatka, bio je plan da kontrolišemo do kraja utakmice, ali nismo uspeli. Čeka nas treća utakmica. Ta četiri minuta smo dozvolili mnogo stvari, skokove u napadu...

Ali, sve je to sastavni deo utakmice, nije smelo da se se desi, ali desilo se", kazao je Lazić.

Treća, odlučujuća utakmica igraće se sledeće subote.