Zvezda gubi u ''Morači'', Delije zabrinute, ali jedan igrač NIKAD ne može da ih razočara!

utorak 28.03.2017.
20:46

Zvezda ponovo ima problema u napadu, iako večeras Stefan Jović ima solidnu minutažu.

Beta/BranislavBožić/Ds

Posle startnog vođstva Zvezde od 4:0, Budućnost je napravila svoju seriju 9:0, koju je trojkom prekinuo Marko Simonović.

Ipak, domaći su do pred kraj prvog kvartala održavali vođstvo, da bi Marko Gudurić u finišu ovog dela igre iznudio tri slobodna bacanja, sva tri pogodio i izjednačio na 13:13.

Početak druge deonice obeležio je Branko Lazić, čijim je poenima Zvezda povela sa 17:13, i koji je jedan od retkih koji je i večeras zaslužio sve pohvale.

Ali, usledio je novi obrt u režiji domaćih, koji su predvođeni raspoloženim Borisom Savovićem, poveli sa 27:21 na oko tri minuta pre kraja poluvremena.

Do odlaska na odmor, Budućnost je uspela da još više uveća svoju prednost koja je postala dvocifrena, pa se na odmor otišlo rezultatom 33-23 u korist Podgoričana. Dodajmo i da je Marko Simonović zbog šutiranja reklame dobio tehničku grešku na četri sekunde do kraja.

Boris Savović je najefikasniji u njihovim redovima sa 13 poena, a na drugoj strani Gudurić je upisao šest.

U prilogu su neki od utisaka Zvezdinih navijača na Tviteru.