Zvezda grabi ka pobedi, Lazićeve trojke posebno raduju "Delije" (TVITOVI)

ponedeljak 22.01.2018.
18:47

Crveno-beli imaju dvocifrenu prednost posle dvadeset minuta igre u Skoplju. "Delije" obradovalo "buđenje" Branka Lazića.

Sportske.net/Nikola Krstić

Aktuelni šampion Srbije i regionalne ABA lige vodi na poluvremenu protiv MZT-a rezultatom 40:25.

Crvena zvezda mt:s u Skoplju igra bez pomoći Pera Antića i Džejmsa Feldina ali to za sada ne predstavlja problem za ekipu Dušana Alimpijevića.

Nakon uvodne serije 11:0 crveno-beli nisu ispuštali prednost ali su u završnici prvog kvartala dozvolili MZT-u da uhvati priključak.

U drugoj četvrtini Zvezda dosta bolja u odbrani, vrlo brzo ponovo odlazi na više od deset poena razlike i utisak je da crveno-beli krupnim koracima idu ka novoj pobedi.

Najefikasniji u Zvezdi posle prvih 20 minuta Tejlor Ročesti sa 10 poena i 3 asistencije, a prati ga Branko Lazić sa 8 poena (1/2 za dva, 2/3 za tri).