Zvezda gazi ka finalu, navijači uživaju u ''karnevalskoj atmosferi''! (TVITOVI)

nedelja 18.03.2018.
19:43

Zvezda i večeras u odličnom ritmu, posle ubedljivih pobeda nad Cibonom i Unikahom. Barani potpuno nadigrani u prvih 20 minuta.

Sportske.net/Pavle Knežević

Posle prvog poluvremena prve utakmice plej-ofa ABA lige, Crvena zvezda mts vodi protiv Mornara rezultatom 41-22.

Utakmica se igra u odličnoj atmosferi, navijači su ispunili tribine hale ''Aleksandar Nikolić'', a pred početak utakmice treneru Mornara Mihailu Pavićeviću uručen je prigodan poklon, uz podsećanje da je Pavićević pre dve decenije vodio sa klupe ekipu Crvene zvezde.

Još jedan zanimljiv detalj kada je u pitanju Mihailo Pavićević dogodio se tokom prve četvrtine, kada mu je sudija zapretio da će izbaciti Uroša Lukovića iz dvorane ako bude nastavio da skače. Podsetimo, Luković zbog povrede ne igra, večeras sedi sa strane na klupi Barana.

Kada je sama utakmica u pitanju, Crvena zvezda konstantno ima rezultatsku prednost koja se lagano uvećava, a tokom druge četvrtine ta prednost je postala dvocifrena.

Mornar, bez pomenutog Lukovića, za sada ne deluje kao ekipa koja bi mogla da napravi veće probleme Zvezdi u večerašnjem susretu.

Crveno-bele je tokom prvog poluvremena predvodio Bjelica sa 12 poena, a Feldin, Dobrić i Ročesti su upisali po sedam.

U ekipi Mornara ističe se Vujošević sa devet poena. Podbacio je Nidam sa samo dva postignuta poena.

U prilogu je još par fotografija sa lica mesta, uz deo komentara Zvezdinih pristalica na društvenim mrežama.