VTB: Došao je kraj i nestvarnom nizu Obradovićeve Lokomotive

subota 03.02.2018.
17:18

Košarkaši Lokomotive Kubanj iz Krasondara doživeli su drugi poraz u sezoni.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Saša Obradović je napravio sjajnu ekipu u Krasnodaru, a dokaz tome je i da su njegovi izabranici danas doživeli tek drugi poraz, u svim takmičenjima, u tekućoj sezoni.

Nakon 26. vezanih pobeda, na kraj sjajnoj seriji "Lokosa" stao je Avtodor i to u Krasnodaru, gosti su slavili sa 90-93.

Viđena je retko efikasna utakmica za standarde Obradovićeve ekipe, a gosti su se u takvom tempu bolje snašli.

Prvo poluvreme pripalo je favoritu, imali su 13 poena prednosti nakon 20 minuta, ali je Avtodor u nastavku došao do preokreta.

Smanjili su zaostatak na samo četiri poena pred poslednjih 10 minuta, da bi u odlučujućem kvartalu veoma brzo došli i do preokreta, na kraju i do pobede.

U redovima Lokomotive su po 16 poena upisali Elegar i Kulagin, 14 je dodao Brekof, dok je 11 upisao Dmitri Hvostov. Dvocifren je sa 10 bio i Mardi Kolins.

Kod gostiju 22 poena Daunsa, po 17 su upisali Koti Klark i Džastin Robinson, po 13 Zibirov i Ian Hemer, dok je 11 dodao Šeleketo.