Ubedljiv poraz Galatasaraja pred duel sa Zvezdom

subota 27.10.2018.
23:47

Tim iz Istanbula posle tri kola zauzima poslednje mesto na tabeli.

fiba.basketball

Košarkaši Galatasaraja doživeli su i treći poraz u tri odigrana kola turske Superlige.

Oni su večeras poraženi od ekipe Tofaša sa ubedljivih 97:82 i tako ostali na poslednjem mestu na tabeli.

Prvo poluvreme donelo je ravnopravnu borbu dve ekipe, ali drugih 20 minuta proteklo je u znaku domaćina koji je na kraju došao i do ubedljivog trijumfa.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Mehija sa 25 i Vims sa 20 poena, a ekipu Galatasaraja preedvodio je Zek Auguste sa 28 poena. Dvocifreni kod gostiju su bili i Haroson sa 15, Vebster sa 14 i Koksal sa 10 postignutih poena.

Narednu utakmicu Galatasaraj će igrati 30. oktobra, kada će u okviru petog kola Evrokupa gostovati srpskom šampionu, ekipi Crvene zvezde.