"Tvitovi" - Miler 'zapalio' Pinki, Mega i dalje u igri!

ponedeljak 02.05.2016.
21:19

Košarkaši Mega Leksa i Crvene zvezde Telekom igraju treću utakmicu finalne serije plej-ofa ABA lige, a evo kako navijači na društvenim mrežama komentarišu dešavanja posle prvih 20 minuta igre.

Beta/BranislavBožić/Ds

Treća utakmica finalne serije plej-ofa ABA lige između Mega Leksa i Crvene zvezde Telekom mogla bi da bude poslednja, pošto crveno-beli imaju vođstvo od 2:0 posle prva dva meča u Beogradu.

Crveno-beli su na sjajan način otvorili treću utakmicu, nošeni nepogrešivim Kvinsijem Milerom koji je za četiri minuta na parketu uspeo da veže 10 poena i da dovede Zvezdu do dvocifrene prednosti.

Partiju raspoloženog Amerikanca na "Tviteru" su pohvalili navijači Crvene zvezde Telekom ali su "Delije" poranile sa slavljem pošto je Mega uspela da istopi prednost ekipe Dejana Radonjića.

Domaći su u završnici prvog dela igre napravili seriju i uhvatili priključak pa se na odmor odlazi sa rezultatom 34:37 koji obema ekipama ostavlja šanse da u nastavku stignu do pobede.