Tuča u Železniku! Isključeni Lovernj i Vujošević!

• 04. maj 2014.

• 19:46

Košarkaši Partizana vode veliku borbu protiv FMP-a u šestom kolu Superlige, a na pet minuta pre kraja došlo je i do fizičkog obračuna!

Posle prvog poluvremena, FMP je vodio sa 41:31 protiv oslabljenog Partizana, koji je nastupio bez Pavlovića, Muslija i Bogdanovića.

U trećoj deonici Partizan je preokrenuo rezultat, a polovinom poslednje četvrtine, pri vođstvu Partizana od 58:54, došlo je do fizičkog sukoba Lovernja i Smiljanića, odnosno Dunđerskog koji se kasnije umešao.

Skočili su zatim i ostali igrači dve ekipe, bilo je udaranja na obe strane, ali se, srećom, sve brzo smirilo.

Posle višeminutnog prekida, sudije su odlučile da isključe aktere incidenta, ali i trenera Partizana Duška Vujoševića, koji je naknadno ušao u verbalni duel sa Vladanom Mitrovićem sa protivničke klupe...

Kako je sve izgledalo, možete pogledati OVDE.