Trinkijerijeva ilustracija - OVO je slika Partizanove utakmice u Ljubljani!

Autor: Beta Beta
subota 26.10.2019.
21:06
Izvor: Beta

Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri rekao je da je njegova ekipa u današnjem porazu od Cedevita Olimpije bila loša u svim segmentima i posebno je zamerio svojim igračima na igri u poslednjoj četvrtini.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Košarkaši Partizana izgubili su danas od Cedevita Olimpije sa 85:69, u utakmici četvrtog kola ABA lige.

"Čestitam Olimpiji, zaslužili su pobedu, bili su bolji u odbrani, napadu, skoku... u svemu.

Imali smo loš start, ali smo nekako uspeli da se vratimo i slika naše utakmice je poslednja četvrtina - 27:12 i nismo ušli u bonus", rekao je Trinkijeri posle meča.

"Bili smo jako loši, bili smo prazni. Znao sam da se u ovako teškom periodu to može desiti, ali nije prihvatljivo da gubiš utakmicu i da nisi u bonusu.

Nismo bili dovoljno fokusirani na naš posao večeras", istakao je Trinkijeri.

Crno-beli se vraćaju u Beograd, a potom će otputovati za Limož, gde će se u sredu sastati sa istoimenim protivnikom u okviru petog kola Evrokupa.