Trener je promenjen, šta sad ''Grobari'' predlažu?

subota 23.12.2017.
19:03

Još jedan bolan poraz Partizana, još jednom na svom terenu, još jednom je primljen nedopustivo veliki broj poena...

BETAPHOTO/ABA liga/Mega Bemax/Ivica Veselinov/DS

Nedavna promena na klupi obradovala je mnoge navijače Partizana koji su verovali da će Nenad Čanak uspeti da ''zategne'' igru u odbrani i uradi sve ono što Miroslavu Nikoliću nije uspelo da ovom ekipom.

Posle prve četvrtine bilo je čak i euforičkih komentara kako se već vide plodovi rada novog trenera, imajući u vidu da je Mornar tokom prvih deset minuta postigao samo sedam poena.

Ali, u preostalih 30, gosti su nemilosrdno punili koš crno-belih i u tom periodu upisali neverovatnih 91 (30+31+30) od ukupno 98 poena.

Sve je ''začinjeno'' pobedom gostiju rezultatom 98:93, Partizan je prokockao 20 poena razlike iz prvog poluvremena, pa je razumljivo nezadovoljstvo navijača Partizana.

U prilogu su samo neki od njihovih komentara. Ima i prvih kritika na račun novog trenera, ali ga deo navijača i dalje maksimalno podržava.