nedelja 20.10.2019.
14:44

Dobar dan za Željka Obradovića i Fenerbahče.

Epa/Erdem Sahin

Košarkaši Fenerbahčea su u okviru turske Super lige savladali ekipu Bahčešehira, rezultatom 74:60.

U prvom kvartalu smo videli samo 20 poena, ali je domaćin stekao šest poena prednosti (13:7).

U nastavku su gosti zaigrali nešto bolje, ali je Fener zadržao prednost, čak su i uvećali suficit za pola koša.

Sve je bilo jasno nakon treće deonice, koju Fener dobija sa 25:15 i u posledjih 10 minuta ulazi sa 17 poena viška.

Rutinski su u četvrtom kvartalu priveli posao kraju domaći igrači, te su upisali još jednu pobedu.

Žofri Lovernj se oporavio od povrede i vratio na teren, po prvi put je zaigrao ove sezone, a odmah je bio i najbolji pojedinac u redovima Obradovićeve ekipe, meč je završio sa 13 poena i pet skokova.

Pratili su ga Berkaj Džandan sa 12 poena, kao i Slukas sa 10 poena i sedam asistencija.