10:50
Izvor: Sportske.net, Nova.rs

Odigrao je samo šest minuta...

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Utakmicu između košarkaša Partizana i Budućnosti obeležio je i sukob trenera Vlada Šćepanovića i Rašona Tomasa.

Jedan od najboljih igrača Partizana odigrao je tek šest minuta na ovom meču, a nakon što je drugu četvrtinu presedeo na klupi, početkom treće posle drugog faula, iz igre ga je izveo Šćepanović, a Tomas je otišao direktno u svlačionicu i više se nije vraćao.

Iako taj momenat nismo mogli da vidimo u televizijskom prenosu, portal Nova.rs saznaje da je došlo do sukoba i rasprave između Šćepanovića i Tomasa, ali više detalja nije poznato.

Isti izvor navodi da se Amerikanac oglasio na Tviteru, ali je ubrzo uklonio svoju poruku.

Podsetimo, Šćepanović je na prethodnoj utakmici sa Venecijom imao sukob sa Nemanjom Gordićem, koga je burnom reakcijom poslao na klupu.

Inače, Partizan je izgubio od Budućnosti trojkom Danila Nikolića u poslednjoj sekundi za 101:99.

Ipak, u taboru crno-belih se već okreću narednim obavezama u Evrokupu, pošto ih u sredu očekuje teško gostovanje Uniksu, a verujemo da bi pobeda i potom potencijalni nastavak niza dobrih partija uticao samo pozitivno na Partizan posle dva vezana poraza na startu ABA lige.