Rovovska borba u "Pioniru", ON je izludeo "Delije"! (TVITOVI)

petak 05.01.2018.
19:47

Veliku borbu vodili su košarkaši Crvene zvezde mt:s i Žalgirisa tokom prvog poluvremena, a utisak je da će večerašnja utakmica biti neizvesna do samog kraja.

Beta/Branislav Božić/Mo

Košarkaši Crvene zvezde mt:s ugostili su večeras Žalgiris u okviru 16. kola Evrolige, a nakon 20 minuta igre domaći vode rezultatom 33:31.

Dovoljno je videti rezultat da se shvati kakvu smo utakmicu gledali tokom prvih 20 minuta. Sudije su dopustile nešto grublju igru, igrači su se trošili u duelima i slobodno se može reći da nije bilo lakih poena.

Zvezda je bolje otvorila meč, poenima Tejlora Ročestija povela sa 5:0 i puta tri minuta uspela da zadrži rivala na nuli.

Nakon toga smo imali prilike da gledamo 17 minuta rovovske borbe, a dosta dugo arbitri su tolerisali grubu igru i prekršaje na obe strane.

Navijači Crvene zvezde mt:s veruju da ekipa može do nove pobede, a posle prvog poluvremena najviše zamerki imaju na igru Matijasa Lesora.