Real vodi u "Areni", "Delije" kritikuju, šta je to neophodno "crveno-belima"? (TVITOVI)

četvrtak 07.11.2019.
19:49

Košarkaši Crvene zvezde su u sedmom kolu Evrolige dočekali ekipu madridskog Reala.

BETAPHOTO/MILOS MISKOV/MO

Puleni Andrije Gavrilovića ugostili su prvaka Španije pred oko 16,475 gledalaca u "Štark Areni".

Nakon prvih 20 minuta igre gosti iz Madrida vode, rezultat je 27:36.

Košarkaši Reala su bolje otvorili prvi kvartal, poveli su sa 7:2, ali je Zvezda napravila seriju 7:0 preko Gista i Brauna, te je došla do prvog vođstva na meču.

Ipak, Real serijom 5:0 zatvara deonicu i sa tri poena viška odlazi na prvi odmor.

Dodali su gas gosti u drugom kvartalu, pa su već sredinom četvrtine stigli do viška od 10 poena, Zvezda nije imala rešenja u napadu.

Digla se Zvezda i uzvratila serijom 7:0, ali su ponovo zabrljali domaći košarkaši u napadu, pa se Real vratio na +8.

Držali su se "crveno-beli" u finišu, a onda je nestvarnu trojku pogodio Rudi Fernandez i na minut i po do kraja doneo devet poena viška gostima.

Vratila se ponovo Zvezda, prišla na minus od četiri poena nakon trojke Berona, ali je Ljulj u poslednjim sekudama poluvremena pogodio jedan neverovatan šut, potpuno van balansa, za +6 u korist "kraljevskog" kluba.