Reakcije ''Grobara'' - Ovaj tim Partizana osvaja sve više simpatija, a kako Muta ''zbunjuje protivnike''?

utorak 31.10.2017.
22:34

Navijači Partizana uglavnom pružaju podršku svom timu bez obzira na poraz u Limožu.

Sportske.net/Mihajlo Vidojević

Svesni su da se nije moglo očekivati mnogo više, s obzirom da je Partizan večeras nastupio bez Novice Veličkovića i Samarda Samjuelsa, ali se ipak žali za propuštenom prilikom da se napravi još jedno iznenađenje.

Podsetimo, Partizan je tokom treće četvrtine uspeo da anulira zaostatak iz prvog poluvremena, nakratko uspeo i da povede, ali ne i da takav ritam zadrži do kraja meča (92:83 za Limož).

Bilo kako bilo, Partizan se sada okreće derbiju sa Zvezdom u ABA ligi, a u prilogu pogledajte reakcije pristalica crno-belih posle večerašnjeg meča.