Autor: Beta Beta
četvrtak 10.11.2016.
21:48
Izvor: Beta

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je danas da su njegovi košarkaši dobro igrali u odbrani protiv Uniksa u Kazanju, ali da nisu uspeli da pobede zbog nedostatka iskustva.

Beta/BranislavBožić/Mo

"Čestitam Uniksu na pobedi. Igrali smo vrlo dobru odbranu koja nam je dala šansu da pobedimo večeas.

Osećali smo se dobro u odbrani, osim nekoliko minuta u poslednjoj četvrtini, kada su oni pogodili vrlo važne šuteve i dali važna slobodna bacanja
", rekao je Radonjić u Kazanju.

Zvezda je vodila tokom utakmice, ali je Uniks u finišu preokrenuo i pobedio 65:62.

"Igrali smo odlično protiv svih u Evroligi. Iako nam je odbrana večeras bila dobra, rezultat je ostao isti. U pitanju je iskustvo", rekao je Radonjić.

10 Komentara

Guner25
Friday, 11.11.2016
02:40

1. Simonovic celu utakmicu nije cuvao ni sekund Lenkforda i ti ga stavis na kraju.n2. Kad krene serija protivnika ti ne seces tajmautom ili izmenama.n3.Kako god da je Volters odigrao,nesiguran je na lopti nekako,neko drugi je ranije morao da uzme tu loptu.n4. Potpuno neorganizovana zavrsnica,vec 3.utakmicu. kako ti mislis da pobedis,kad svi izgube glavu (faktor srece je Galata jer su bili gori od nas).nNema mnogo vremena, ali bolje spremaj utakmice i sta god da radis (veliki treneri imaju brz impuls,koji okrece utakmice u njihovu korist) ne improvizuj.

Milan Mihajlovic
00:56

Trenerovo neiskustvo ili neznanje, mada to na kraju dodje na isto. Koliko smo ovakvih utakmica dobijenih izgubili, koliko meceva sa tesnom zavrsnicom..?? A koliko dobili? Tim jeste slabijinego prosle godine i ne treba ocekivati cuda ali ovako nesto je nedopustivo. Plus neki igraci nisu za zvezdu. Pojacanje hitno na petici i cetvorci. I kad vec ovako gubimo, pa bolje da gubimo i sa deset dvadeset a da damo sansu mladjima, mislim da bi se Simanic, Dobric, Rakicevic snasli isto kao i Bjelica i jos poneki.

Marko Stojanovic
00:00

kog bre vise iskustva? tri godine ista prica ...

Red Wolf
Thursday, 10.11.2016
23:39

Umesto da imamo sad skor 4-2 mi imamo obrnuto jer gubimo dobijene utakmice. Radikalne promene u sastavu ili sezona propada. Mitrovica i Bjelicu poslati u FMP

Čeki
23:34

Prijatelju ti si zeznuo utakmicu sa izbacvanjem Volters za Jovica i time sto si stavio Simona na Lengforda. Ne izvlaci se.

Di Magia
23:29

Pa do kad vise iskustvo... Jaci su objektivno i tu nema sta da se govori.. Svaka cast Zvezdi, al vec 3 godine govori o nekom iskustvu i kako ce izvuci pouke iz poraza... Sal jednom da se stekne to iskustvo i da se nauci nesto...?

Povratak kralja 44
23:28

Nedostaje vam iskustvo? Nemoj da me teraš da nabrajam koje igrače, sa kakvih takmičenja i iz kakvih sve liga imaš u timu! Nego, znaju Pantelije kad treba kući da se pođe.

23:27

da te smene to je najpametnije :D

Treš retardizam
03:49

A voleli bi . .

12:29

pa mozda je dobio jednu od 10 neizvesnih utakmica, pazi vode 9 razlike 3-4 minuta pred kraj i izgube -3 sta reci?