Pulen muči Zvezdu, delije vide poraz! (TVITOVI)

17:43

Crvena zvezda ima velikih problema u Zagrebu.

aba-liga.com/Budućnost VOLI

Nakon prvog poluvremena rezultat u Zagrebu je 49:33.

Cedevita je bolji rival od Crvene zvezde u prvom poluvremenu, iako nije baš tako izgledalo nakon što su gosti u utakmicu ušli bolje zahvaljući Simaniću i Beronu.

Zvezda je držala prednost u prvoj četvrtini sve do trojke Pulena na minut do kraja četvrtine, a potom je isti igrač ponovo pogodio za tri.

Sa sedam vezanih poena Džejkob Pulen je počeo drugu četvrtinu, Zvezda je u jednom trenutku bila čitava dva minuta bez koša, a Zagrepčani su samo povećavali prednost.

Bio je i zaostatak od -11 za Zvezdu, pa i -14 nakon poena Kobsa, a Zvezda je bila u velikom problemu pred nastavak utakmice kada je na semaforu pisalo 49:33.