Prelepe scene na poluvremenu u "Pioniru"!

četvrtak 10.05.2018.
19:02

Prvo poluvreme susreta između Partizana i Dinamika u okviru osmog kola košarkaške Superlige, obeležio je jedan nesvakidašnji detalj.

aba-liga.com/Crvena zvezda mt:s

Partizan ima prednost nakon 20 minuta igre u dvorani "Aleksandar Nikolić", rezultat je 44-39 u korist "crno-belih".

Domaćin je prvi kvartal rešio u svoju korist rezultatom 27-17, držali su se na oko 10 poena viška izabranici Nenada Čanka sve do pred kraj drugog kvartala, kada je Andrija Stevanović sa dve trojke prepolovio prednost Partizana.

Usledili su i poeni Milisavljevića, pa je Dinamik spustio deficit na samo tri poena, nakon dva realizovana slobodna bacanja Veličkovića ponovo je Milisavljević pogodio, na samo sedam sekundi do kraja, ali je Vilijams-Gos uspeo da pogodio šut sa poludistance sa zvukom sirene, te je Partizan na odmor otišao sa pet poena prednosti.

Tokom pauze između dva poluvremena, viđen je i jedan detalj koji je redak na ovim prostorima, dotični Miloš je iskoristio priliku da zaprosi svoju devojku Milicu, koja je rekla sudbonosno "DA", a oboje su potom pozdravljeni aplauzima sa tribina "Pionira".