subota 28.04.2018.
21:00

Drugi uzastopni poraz ekipe Dinamika u Grupi B Superlige.

aba-liga.com/MZT Skopje Aerodrom/Dragan Mitreski-Dadi

Posle dve startne pobede, Dinamik je večeras pretrpeo i drugi poraz u Superligi.

FMP je na svom parketu opravdao ulogu favorita protiv ekipe Miroslava Nikolića i na kraju slavio sa 84-71, što je ''Panterima'' treći trijumf u prva četiri kola.

Posle ravnopravnog prvog poluvremena, domaćin je napravio prevagu u trećem kvartalu kada je stekao desetak poena prednosti i do kraja nije dozvolio preokret gostima.

Dinamik je početkom poslednje četvrtine stigao na četiri poena razlike - 59:55, ali onda domaći prave seriju 11:2 i praktično rešavaju meč.

Igrač utakmice je Stefan Pot iz FMP-a, sa 22 poena, osam asistencija i sedam skokova. Apić je upisao 15, a Simanić 11 poena.

Kod gostiju 21 poen Nemanje Krstića, a 11 je upisao Marko Radonjić.

Podsetimo, Partizan je za to vreme deklasirao Vršac rezultatom 108-66. U prilogu opširnije o toj utakmici, a večeras još igraju Vojvodina i Metalac.