Poluvreme - Zvezdin preokret, navijači kritikuju dvojicu i žele džokera sa klupe (TVITOVI)

subota 14.04.2018.
21:48

Još jedna dramatična i rezultatski potpuno neizvesna borba u finalnoj seriji ABA lige.

BETAPHOTO/ABA liga/Crvena zvezda mts/DS

Posle prvog poluvremena četvrte utakmice finala plej-ofa ABA lige, Budućnost - Crvena zvezda 36:38.

Podsetimo, rezultat u finalnoj seriji je 2:1 za Budućnost koja bi u slučaju pobede osvojila titulu u ABA ligi.

Domaći su bolje ušli u meč, imali vođstvo od 18:9, ali Ročesti i Janković trojkama vraćaju rezultatsku neizvesnost.

Crveno-beli su poenima Lesora prvi put došli u vođstvo na ualsku u završnicu druge četvrtine (33:31). Nešto kasnije, Feldin pogađa trojku za 38:35 u korist Beograđana, posle čega je Gordić sa penala smanjio na 38:36.

U Zvezdi najefikasniji Ročesti sa 10 poena, Omić je upisao osam, a u ekipi Budućnosti Nemanja Gordić sedam poena.