Poluvreme - Zvezda vodi protiv FMP-a, ali Delije brinu zbog Simona

ponedeljak 22.05.2017.
18:45

Posle bolnog poraza u prošlom kolu od Partizana, ekipa Crvene zvezde mts večeras se ponovo razigrala, ali...

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Posle prvog poluvremena utakmice 10. kola Mozzart Superlige Srbije, Crvena zvezda mts vodi protiv FMP-a rezultatom 41-32, ali mnogo više od rezultata navijače Zvezde zanima kakva je situacija sa Markom Simonovićem koji je doživeo povredu i koji je tokom druge četvrtine otišao u svlačionicu da mu se ukaže pomoć.

Inače, Zvezda je pred oko 700 gledalaca u hali ''Aleksandar Nikolić'' odlično ušla u ovaj meč, pogotovo se to odnosi na Ognjena Dobrića.

On je postigao prvih osam poena na ovoj utakmici za vođstvo Zvezde od 8:0, a seriju je nastavio Kuzmić za 10:0 na semaforu u četvrtom minutu igre.

Ljubičić je jednim poenom sa linije slobodnih bacanja prekinuo Zvezdinu seriju, da bi Kuzmić potom poentirao za 12:1.

Posle toga, Zvezda je rutinski održavala prednost do kraja prvog poluvremena.

Dobrić i Kuzmić su sa po osam poena najefikasniji u ekipi Zvezde posle prvih 20 minuta, a na drugoj strani istakao se Bursać sa 11.