Poluvreme - Zvezda vodi, povratak Pera Antića, ali Čović je u glavnoj ulozi

subota 12.05.2018.
19:47

Posle problema u prvoj četvrtini, Zvezda u drugoj stekla ubedljivu prednost.

Epa/JuanJo Martin

Posle prvog poluvremena utakmice devetog kola Grupe A Superlige Srbije, Crvena zvezda mts vodi kao gost protiv Zlatibora u ''WAI TAI Areni'' sa 50:37.

Domaći tim je bio bolji rival u većem delu prve četvrtine, imao je blagu prednost, ali je Zvezda poenima Dobrića i Čovića uspela da stekne tri poena prednosti na ulasku u drugu deonicu - 23:20.

I u drugih deset minuta domaćin je pružio solidan otpor Zvezdi, ali kako se bližilo poluvreme, aktuelni šampion je polako ''dodavao gas'' i uvećavao svoju prednost.

Ovaj meč je obeležio i povratak na teren Pera Antića, koji je tokom prvog poluvremena postigao jednu trojku iz tri pokušaja, uz tri uhvaćene lopte.

Ipak, glavna uloga pripala je Filipu Čoviću koji je tokom prvog poluvremena upisao 17 poena (trojke 4/5). Odlično ga prati i Ognjen Dobrić sa devet poena.

Kod domaćih Marojević najefikasniji sa devet postignutih poena.