Poluvreme - Zvezda u blagom zaostatku, navijači ne brinu (TVITOVI)

Crvena zvezda večeras ima i treću jaku proveru na turneji u Grčkoj.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Posle dva trijumfa nad Olimpijakosom i Peristerijem, košarkaši Crvene zvezde večeras u Atini igraju još jedan meč sa Olimpijakosom.

Posle prvog poluvremena rezultat je 35-30 u korist domaćeg tima.

Olimpijakos je imao blagu prednost tokom prvog kvartala, ona je iznosila 19:15 na ulasku u finiš ovog dela igre, a potom je usledio najbolji period Zvezdine igre i trojka Čovića na kraju prve četvrtine za preokret - 20:19.

Druga četvrtina počinje poenima Odža za 22:19 u korist beogradskih crveno-belih.

Ali, tada počinje serija domaćih od 8:0, za vođstvo od 27:22, nešto kasnije Olimpijakos je imao i ''plus devet'' - 33:24, uz dosta problema u napadu za ekipu šampiona Srbije i ABA lige.

Kao i u prvoj četvrtini, Zvezda je uspela da se konsoliduje i u završnici druge četvrtine, smanjila je na 34:30.

Na kraju poluvremena Spanulis je zaslužio aplauze zbog pogotka sa pola terena, ali je zamalo zakasnio, koš nije priznat.

Brendon Pol je sa sedam poena najefikasniji u Olimpijakosu, u Zvezdi Braun sa sedam.