Poluvreme - Zvezda u blagom minusu, ali nešto drugo je začudilo navijače! (TVITOVI)

utorak 29.01.2019.
21:43

Crvena zvezda ima imperativ pobede kako bi zadržala šanse za plasman u četvrtfinale Evrokupa.

Beta/Branislav Božić/Ds

U pretposlednjem kolu Top 16 faze Evrokupa, Zvezda večeras u Grupi G gostuje poslednjeoplasiranom Limožu, a prvo poluvreme završeno je rezultatom 40:35 u korist Limoža.

Maik Cirbes, koji danas slavi 29. rođendan, ponovo nije među 12 Zvezdinih igrača, ali zato je veću minutažu umesto njega dobro iskoristio Dušan Ristić, koji je sa sedam poena među najefikasnijim Zvezdinim igračima u prvih 20 minuta.

Takođe, sedam poena upisao je i Ognjen Dobrić, a šest ima Filip Čović.

Kod domaćih za sada se najviše ističu Dvajt Hardi sa devet i Džordan Tejlor sa osam poena.

Ono što je na početku meča iznenadilo navijače Crvene zvezde jeste boja dresova njihovog tima, pošto srpski šampion večeras igra u plavim dresovima.

Njihovom igrom za sada nisu zadovoljni...