Poluvreme - Zvezda totalno van ritma u Čačku, nižu se kritike navijača (TVITOVI)

utorak 24.04.2018.
18:49

Čačani ponovo tvrd orah, odlično su odigrali prvo poluvreme protiv Crvene zvezde.

Epa/Valda Kalnina

Baš kao i zimus, u Kupu Radivoja Koraća, ekipa čačanskog Borca i večeras se hrabro suprotstavila apsolutnom favoritu i braniocu titule, ekipi Crvene zvezde mts.

U meču trećeg kola, Superlige Srbije, posle prvog poluvremena rezultat je 37:26 u korist Čačana.

Počelo je trojkom Feldina, Zvezda je povela sa 3:0, ali ostatak prvog poluvremena protekao je u znaku ekipe Borca.

Izuzev tih uvodnih minuta, domaći su sve vreme su bili u blagoj rezultatskoj prednosti, a trojkom iskusnog Kutlešića, Borac je sredinom druge deonice poveo i sa deset poena razlike - 33:23.

Usledio je još jedan loš napad Zvezde, posle čega Pešaković pogađa za maksimalnih 35:23 u korist Borca.

Miloš Dimić je najefikasniji u domaćem timu sa devet poena, u Zvezdi Marko Kešelj sa šest poena.