Poluvreme - Zvezda sve bolja u Istanbulu, ko je najviše obradovao navijače? (TVITOVI)

sreda 19.12.2018.
18:43

Za sada sve ide po planu za srpskog šampiona.

Beta/ABA liga/Crvena zvezda mts/Ds

Košarkaši Crvene zvezde večeras igraju meč poslednjeg kola prve faze Evrokupa, protiv Galatasaraja u Istanbulu i posle prvog poluvremena vode sa 49:42.

Tokom prvih deset minuta igre, domaćin je imao blagu prednost, predvođen raspoloženim Najdželom Hejsom, vodio je sa 26:22 na kraju prvog kvartala, ali već sam početak druge četvrtine najavio je drugačiju sliku na terenu u narednom periodu.

Zvezda je tada, zahvaljujući Nenadiću i Cirbesu napravila seriju 8:0 i povela sa 30:26.

Odbrana je počela da funkcioniše na pravi način, a u napadu je uz Bilija Berona odličan bio i mladi Boriša Simanić, čija je igra najviše obradovala navijače crveno-belih.

Beron i Simanić su prvo poluvreme završili sa po 11 poena, i jedan i drugi su upisali po tri trojke. Kod domaćih, Hejs jedini dvocifren sa 12 poena.