Poluvreme - Zvezda od očaja do sjaja, navijači nisu zadovoljni i pored preokreta! (TVITOVI)

subota 15.02.2020.
17:45

Dva lica "crveno-belih" posle prvih 20 minuta.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Na poluvremenu polufinalnog meča Kupa Radivoja Koraća između Mega Bemaksa i Crvene zvezde, "crveno-beli" vode rezultatom 40:33.

Zvezda je otvorila meč nešto bolje, ali to nije smetalo Megi da sjajnim procentima šuta za dva i tri poena stigne nadomak dvocifrene prednosti. Poenima Berona "crveno-beli" su smanjili zaostatak posle prvih 10 minuta na sedam poena.

Probudio se favorit u drugoj četvrtini, posebno je bio raspoložen Panter koji je svojim poenima bio jedan od najzaslužnijih za preokret na poluvremenu - 40:33.

Navijači Zvezde nisu imali razloga za zadovoljstvo i pored vođstva od pet poena razlike posle dve četvrtine.