Poluvreme - Zvezda krenula pa stala, "minus tri" u Stožicama! (TVITOVI)

nedelja 01.12.2019.
17:43

"Crveno-beli" smanjili zaostatak u finišu druge četvrtine.

BETAPHOTO/MILOS MISKOV/MO

Na poluvremenu derbija 9. kola ABA lige između Cedevite Olimpija i Crvene zvezde, domaćin u Ljubljani vodi rezultatom 35:32

Odlično je srpski tim otvorio meč serijom od 6:0, sredinom prve četvrtine imao i osam koševa razlike, ali se onda razgoropadio Boutrajt koji je bio najzaslužniji za to što je Olimpija Cedevita u potpunosti vratila u meč.

Veoma loša druga četvrtina "crveno-belih" pomogla je domaćinu koji je vrlo lako napravio dvocifrenu prednost, ali je Zvezda veoma dobrom igrom u finišu poluvremena uspela da smanji zaostatak na samo tri poena - 35:32

Navijači Zvezde nisu bili zadovoljni izdanjem izabranika Dragana Šakote, a na meti najvećih kritika je Filip Čović.

4 Komentara

Realni Arthur
Sunday, 01.12.2019
19:06

Evo, ovo je razlog zasto Simanic nikada nece postati kosarkas, nigde u odbrani plasljiv, za napad samo obratite paznju kad dobije loptu sta radi, uzas

18:56

Dva detalja sam zabelezio, da Stipanovic dresira nase centrove, ali otom potom! i negativan uticaj zbog konstatnog napada na Filipa Dosta bre vise kritike za Filipa, pa ja mislim da jos vise uticete na decka da igra pod dodatnim pritiskom, pustite ga vise, pa prosle godine bas je bio solidan, zato, ajde da mu se ispuni i njegova zelja, decko je sanjao da igra Euroligu i eto igra, ali ne date mu mira! Mislim da Sakota uspeo polako da ih organizuje, polako, imamo zaista kvalitetnu klupu i to dugu, zato ako budemo forsirali malo agresivniju odbranu mozemo da meljemo protivnika, zivi bili pa videli, to ce da odluci i pobednika ABA zato ovi drugi uporno rade na pojacanjima(Partizan, Buducnost) ali nije isto raditi pripreme zajedno kao tim i uigravati se tokom sezone, e tu vidim nasu prednost u odnosu na druge ekipe! A veceras bas bi bio srecana ako dobijemo ovo, jer u jednom trenutku smo zaostali 13 poena ako se ne varam, ali ipak dosli na pristojnih -3. Srecno do pobede moja Zvezdo!