Poluvreme - Zvezda kao MAŠINA, ko je to napredovao pred plej-of? (TVITOVI)

subota 16.03.2019.
19:48

Utakmica bez takmičarskog značaja, ali u Zvezdinom pristupu to ništa ne menja. Crveno-beli razbili Megu u drugoj četvrtini!

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/EV

Završeno je prvo poluvreme utakmice u ''Pioniru'', Crvena zvezda ubedljivo vodi protiv Mega Bemaksa sa 57-33!

Gosti su tokom prve četvgrtine imali blagu prednost, dobili su taj deo igre sa 23:20, ali onda Zvezda dodaje gas, raspucao se i ''Kej Si'' Rivers i tokom drugog kvartala prednost ekipe Milana Tomića je konstantno rasla do ''plus 24''!

Ovakva igra raduje Zvezdine navijače, koji na Tviteru primećuju napredak snažnog centra Majkla Odža, kao i ulazak u formu najnovijeg pojačanja ''Kej Si'' Riversa.

Posle prvih 20 minuta, Rivers je najefikasniji u Zvezdi sa 9 poena (2/2 za tri, 1/1 za dva i 1/1 slobodna bacanja), Davidovac je upisao 8, a Odžo i Simanić po sedam poena.

Megu predvodi Edin Atić sa 11 poena tokom prvog poluvremena.