Poluvreme - Zvezda bolja, navijači oduševljeni! Koga nazivaju Zvezdinim Džordanom? (TVITOVI)

petak 09.02.2018.
19:43

Crvena zvezda vodi nakon prvih 20 minuta protiv Milana.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Nakon prvog poluvremena danas u hali "Aleksandar Nikolić" Crvena zvezda vodi protiv Milana sa 50:45.

Rafalna paljba na početku meča od strane ekipe Olimpije iz Milana, pogodili su tri u prvih nekoliko minuta, Tiodor, Micov i Gaudlok su pogađali, poveli vrlo brzo sa 4:9.

Ipak, Crvena zvezda se vraća preko Dangubića, Ročestija i Bjelice koji je pogodio trojku, pa se igrao egal sve do kraja prve četvrtine.

Povela je Zvezda početkom druge četvrtine 25:20 pogotkom Jankovića, a onda serija gostiju preko Džerelsa,  poveli su sa 27:28.

Crvena zvezda kreće u novi atak, Dangubić je bio sjajan, baš kao i Lesor, pa je naš šampion stigao do prednosti od 35:28. Usledila je trojka Dobrića, povela je Zvezda i sa 10 poena razlike.

Pogodio je ponovo Lesor za 12 poena prednosti, ali su gosti preko Gaudloka uspeli da smanje rezultat, a na kraju je bilo 50:45.