Poluvreme - Zenit vodi, Zvezdino četvorominutno pomračenje, ''delije'' besne na sudije (TVITOVI)

petak 27.12.2019.
18:46

Blaga prednost ruskog tima posle prvog poluvremena.

EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Zenit i Crvena zvezda od 18 časova igraju meč 16. kola Evrolige, a posle prvog poluvremena u Kazanju rezultat je 40:37 u korist Zenita.

Zvezda je odlično ušla u utakmicu, pogotovo Bili Beron koji je postigao sedam od Zvezdinih prvih devet poena.

Crveno-beli su imali prednost čitavim tokom prve deonice, ali u prva četiri minuta druge četvrtine Zenit pravi seriju 13:0 i od 16:20 domaćin stiže do vođstva od 29:20.

Od tada traje vođstvo ruskog tima, ali Zvezda je pred kraj poluvremena uhvatila priključak.

Bili Beron je sa 14 poena najefikasniji u Zvezdi posle prvih 20 minuta, i to bez promašaja iz igre, a odličan je i Lorenco Braun sa 12 poena.

Kod domaćih Ostin Holins devet, Ponkrašov osam poena.

U prilogu su, kako ste i navikli, neke od reakcija Zvezdinih navijača povodom dešavanja na ovoj utakmici.