Poluvreme - Utisci navijača, ko još ''spava'' u finalu? (TVITOVI)

utorak 10.04.2018.
19:13

Šta je to večeras drugačije u odnosu na prvu utakmicu?

Sportske/Pavle Knežević

Posle prvog poluvremena, Crvena zvezda mts - Budućnost VOLI 31-31, u drugoj utakmici finalne serije plej-ofa.

Za razliku od sinoćnjeg duela koji su Podgoričani dobili sa 80:76 i u kojem su na startu poveli sa 7:0, ovoga puta Zvezda bolje ulazi u meč i trojkom Lazića iz kornera stiže do vođstva od 6:2.

Budućnost je potom uspela da povede sa 10:8, ali samo nakratko. Zvezda je vratila blagu rezultatsku prednost, prvu četvrtinu je rešila u svoju korist sa 17:13, a u drugoj je stigla i do ''plus 10'' - 29:19, posle trojke Tejlora Ročestija.

Ono što i dalje brine navijače Crvene zvezde jeste igra Džejmsa Feldina koji ni sinoć, a ni tokom prvog poluvremena večerašnje utakmice ne igra na željenom nivou. Šut ga opet ne služi, prva četiri pokušaja večeras bila su neprecizna, od toga tri van linije 6.75.

Ipak, Zvezda je večeras bolja u skoku, kao i generalno u odbrani, Lesor se tu istakao, a važan detalj iz prvog poluvremena jesu i po tri lične greške Dobrića sa jedne i Lendrija sa druge strane.

U prilogu su neki od utisaka navijača Crvene zvezde.