Poluvreme u Zagrebu - Zvezda vodi, Cirbes opet ''lomi obruče''!

ponedeljak 29.02.2016.
18:43

Manje-više očekivan razvoj događaja tokom prvog poluvremena jednog od derbija 25. kola ABA lige.

Beta/BranislavBožić/Mo

U pretposlednjoj utakmici 25. kola ABA lige, Crvena zvezda Telekom posle prvog poluvremena vodi protiv domaće Cibone rezultatom 50:46.

Aktuelni šampion je praktično od početka meča bio u vođstvu, a Cibona je jedino sredinom prve četvrtine uspela da izjednači na 14:14.

Zvezda je posle trojke Vase Micića početkom drugog kvartala stekla i dvocifrenu prednost - 30:20 i izgledalo je da će do odlaska na odmor Radonićev tim uspeti da stekne ubedljivo vođstvo.

Međutim, finiš prvog poluvremena obeležio je raspoloženi Siriščević, koji je serijom trojki uspeo da anulira prednost crveno-belih - 46:47.

Ipak, posle tajm-auta gostiju, uzvratio je Branko Lazić svojom trojkom za 50:46 posle 20 minuta igre.

U prilogu pogledajte jedan od najatraktivnijih poena iz prvog poluvremena - akcija Jovića i zakucavanje Cirbesa.