Poluvreme u Zagrebu - Partizan vodi, imao i strašnu seriju!

subota 10.03.2018.
19:43

Crno-beli vode nakon prvih 20 minuta igre.

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/EV

Nakon prvih 20 minuta, Partizan vodi protiv Cedevite u gostima rezultatom 38:39. Napominjemo, crno-beli igraju bez Gosa i Veličkovića danas.

Rezultatska klackalica na samom početku utakmice, sve dok Krušlin i Markota nisu svojim poenima doneli Cedeviti prednost od 15:7.

Tada na scenu stupa sve bolja ekipa Nenada Čanka, Von, Pecarski, Si, očas posla je bilo 17:17. Poveli su domaći trojkom Čerija sa 20:17, ali je nakon toga ekipa Partizana zaigrala još bolje.

Von je nastavio gde je stao, Aranitović se probudio, trojku je pogodio i Čakarević, bila je to serija crno-belih od 14:0!

Tada se budi mladi Musa, pogađa na sve načine, razdrmao je svoju ekipu i Cedevita je stigla do 32:34 na 2 i po minuta do kraja. Nastao je kasnije i preokret kada je Krušlin pogodio trojku za 38:36, ali se na odmor otišlo uz prednost Partizana pošto je Aranitović pogodio trojku na 10 sekundi do kraja.