Poluvreme u ''Pioniru'' - Dobrić se raspucao, Čović deli asistencije ''šakom i kapom''

sreda 08.05.2019.
19:47

Crvena zvezda grabi ka novoj pobedi u Superligi Srbije.

aba-liga.com/Crvena zvezda mts

Večeras se igraju utakmice 4. kola Grupe A Superlige Srbije, a u centru pažnje je duel u ''Pioniru'', gde je Crvena zvezda dočekala ekipu OKK Beograda.

Posle prvog poluvremena rezultat je 42:29 u korist Crvene zvezde.

Gosti su se hrabro suprotstavili velikom favoritu, vrlo dobro su započeli meč, vodili sa 11:3 i Zvezda je tek u samom finišu prve četvrtine uspela da preše u vođstvo - bilo je 19:16 za crveno-bele posle prvih 10 minuta.

U drugom kvartalu Zvezda je već ''dodala gas'', stekla desetak poena prednosti i deluje da ekipa Milana Tomića neće imati većih problema u nastavku.

Ognjen Dobrić je sa 11 poena (4/5 iz igre) najefikasniji u Zvezdi, prati ga Majkl Odžo sa 10, a plejmejker Filip Čović i večeras briljira kada su asistencije u pitanju. Tokom prvog poluvremena, za 12 minuta u igri, upisao je čak osam asistencija.

Kod gostiju za sada najzapaženiji Luka Cerovina sa 10 postignutih poena.