Poluvreme u Nemačkoj, šta se dešava sa Zvezdom? (TVITOVI)

sreda 07.11.2018.
20:20

Neočekivan razvoj događaja tokom prvog poluvremena u Nemačkoj, ali Zvezda ima dovoljno vremena da se izbori za preokret.

Beta/Branislav Božić/Ds

Posle prvih 20 minuta igre u utakmici šestog kola Evrokupa, Ulm - Crvena zvezda 50:33!

Srpski šampion je loše ušao u meč, domaćin je poveo sa 7:2, potom i sa 15:8, uz odličan šut za tri poena, dok na drugoj strani Reglandu je dugo trebalo da uhvati ritam, ređao je promašaje van  linije 6.75 (0-4), a ni Faje, ni Perperoglu se nisu proslavili kada je procenat šuta u pitanju.

Ulm je uspešno održavao vođstvo koje je u finišu drugog kvartala postalo i dvocifreno - 43:31, a onda i veoma ubedljivo - 50:33 na poluvremenu, pa će trener Milan Tomić imati dosta toga da kaže svojim igračima u poluvremenu.

Dobrić je u prvom delu igre najefikasniji u Zvezdi sa devet poena, Perperoglu je upisao osam, a Majkl Odžo šest poena.

Kod domaćina ubedljivo najbolji Dvejn Evans sa 14 poena.