Poluvreme - Šta se ovo dešava, ovaj Partizan izgleda FENOMENALNO!

subota 16.12.2017.
19:49

Partizan igra sjajno nakon prvih 20 minuta pod vođstvom Nenada Čanka.

Beta/Branislav Božić/Ev

Nije izgledalo da će biti tako dobro za ekipu Partizana na samom startu utakmice, gubili su sa 2:8, MZT je odlično krenuo.

Ipak, tada se pokrenuo tim crno-belih, prešli su u prednost, do kraja prve četvrtine su postigli neverovatna 32 poena!

Trojke su se nizale kao na traci, Vilijams Gos, Aranitović, Vilijams Gos, Veličković...

Odbrana je bila takođe na nivou, posebno početkom druge četvrtine kada Miler pravi razliku, nakon trojke Aranitovića je bilo +16, a nakon njegove nove trojke pisalo je na semaforu 55:32!

Mislite da je stao? Ne.

Aranitović pogađa trojku za 58:34, šutirao je u tom trenutku 5/5 za tri poena.

Do kraja je Partizan održavao prednost, nakon prvih 20 minuta rezultat je 67:42!

Upravo Aranitović ima 17 poena, Vilijams Gos 10, Andrić 8, Miler 11. Trajkovski i Stojanovski imaju po 9.