Poluvreme - Srbija vodi, šta je sa Bogdanom?

21:02

Rezultatski za sada sve ide po planu, ali...

fiba.com
fiba.com

Posle poraza od Grčke, reprezentaciji Srbije večeras je neophodna pobeda nad Estonijom, kako bi se učvrstila na trećem mestu u Grupi L i približila plasmanu na Svetsko prvenstvo, pogotovo posle današnjih poraza Gruzije i Izraela.

Posle prvog poluvremena, ''Orlovi'' vode sa 45:29, a utakmicu na licu mesta prati i dugogodišnji trener Partizana, a doskora i selektor BiH Duško Vujošević.

Ono što, međutim, brine, jeste po svoj prilici povreda Bogdana Bogdanovića, nadamo se samo lakša, zbog koje je već posle nešto više od tri minuta igre morao da napusti teren i ode u svlačionicu.

U njegovom odsustvu, reprezentaciju Srbije su u prvom poluvremenu predvodili Vladimir Lučić sa osam, Dragan Milosavljević, Nemanja Nedović i Miroslav Raduljica sa po šest poena.

Kod gostiju ističe se Indrek Kajupank, koji je stigao do 11 postignutih poena.