Poluvreme - Rivers držao Zvezdu, Partizan se vratio iz velikog zaostatka! (TVITOVI)

subota 23.03.2019.
19:53

Partizan gubio, vratio se u igru pred kraj poluvremena.

BETAPHOTO/ABA liga/Crvena zvezda mts/DS

Prvih 20 minuta večerašnjeg derbija je završeno, Crvena zvezda vodi sa 36:35.

Niko nije bio raspoložen u Partizanu na početku utakmice, postigli su samo dva poena za pet minuta, Trinkijeri je nakon druge trojke Bilija Berona morao da traži tajm-aut pošto je Zvezda vodila sa 11:2.

Pejdž je trojkom probudio crno-bele, ali Crvena zvezda nije posustala i održala je svoju prednost do kraja prve četvrtine.

Kao šlag na tortu je u poslednjoj sekundi prve deonice Kej-Si Rivers dobio tri slobodna bacanja koja je iskoristio za 21:11.

Aleksej Nikolić je razbudio Partizan, ali Zvezda je imala Kej-Si Riversa koji je pravio razliku danas u prvom poluvremenu. Zvezda je održavala prednost od oko deset poena, sve do 3 minuta pred kraj kada je Partizan pojačao ritam.

Nakon poena Nikole Jankovića Milan Tomić je bio prinuđen da traži tajm-aut jer njegova ekipa nije imala rešenja u napadu, bilo je 31:27, crno-beli su se vratili u meč.

Trojka Bandže Sija na samom kraju je dodatno ojačala Partizan pred nastavak, koji sa nestrpljenjem očekujemo.